Krynica Morska osrodki wczasowe domy FWP ośrodki wczasowe domy w Krynicy Morskiej
   
 
    Strona główna
    Kontakt
    Promocje
    MORZE
    Darłówek
    Jastrzębia Góra
    Krynica Morska
    Mielno
    Międzywodzie
    Międzyzdroje
    Pobierowo
    Sarbinowo
    Stegna
    Ustka
    Władysławowo
    MAZURY
    PUSZCZA
    Ruciane Nida
 
    GÓRY
    Chochołów
    Duszniki Zdrój
    Karpacz
    Kudowa Zdrój
    Lądek Zdrój
    Polanica Zdrój
    Szczawno Zdrój
    Szklarska Poręba
    Wisła
 
 
  Karpacz Leśny Zamek  
Leśny Zamek
 
55 zł  nocleg ze śniadaniem

Ośrodek położony jest w najpiękniejszej części Karpacza w Bierutowicach tzw. Karpaczu - Górnym. Z terenu ośrodka rozpościera się przepiękna panorama Karkonoszy na czele ze Śnieżką. Bezpośrednie sąsiedztwo granic Karkonoskiego Parku Narodowego sprawia, że nie ma w Karpaczu drugiego obiektu, tak atrakcyjnie położonego. Z Leśnego Zamku jest bardzo blisko do świątyni Wang i szlaków na Śnieżkę. Smaczne wyżywienie sprawia, że pobyt w Leśnym Zamku zaliczymy do niezapomnianych. Parking przy budynku gratis.

 
 
  Karpacz Leśny Zamek  
Skarbnik
 
7 dni od  550 zł  śniadania i kolacje

Ładnie położony Ośrodek nad rzeką Łomnicą w Karpaczu Dolnym, na stoku góry „Karpatka”, z której podziwiać można przepiękne widoki. „Skarbnik” znajduje się ok. 1 km od centrum miasta. Spacery po mieście, liczne szlaki turystyczne i spacerowe dostarczą rozrywki każdemu wczasowiczowi. To idealne miejsce na wczasy, weekendy, kolonie, pobyty grupowe oraz imprezy integracyjne i szkoleniowe. Ośrodek o standardzie turystycznym. Kuchnia prosta, niewyszukana, zachwycająca cudownym domowym smakiem, zwłaszcza podczas kosztowania „bigosu polskiego”.

  
  © Copyright 1999 - 2012 S.T. Pejzaż Polski. Wszystkie prawa zastrzeżone.     Oferty     Kontakt     Mapa ośrodków     Regulamin